Tezgah marketi,

bünyesindeki granit, akrilik ve ahşap atölyeleriyle, günümüzün en kaliteli ürünlerini. Branşında işinin ehli olan çalışanlarıyla üreterek. Çok yönlü hizmet vermektedir.  Bu nedenle sektörün en kaliteli markalarını Tezgah marketinde bulabilirsiniz.

Günümüzde, üretilen ya da satılan ürünlerin reklam aracılığı ile tüketiciye sunumu artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Reklam iyi değerlendirildiğinde tüketicinin bilinçlenmesine ve ürün satın almadan önce doğru karar vermesine yardımcı olmaktadır.

Bu amaçla mutfak ve banyonuzu dekore etmeden önce iyi bir araştırma yapıp doğru karar verebilmenize yardımcı olabilmek için www.tezgahmarketi.com olarak web sitesi yapmaya karar verdik.

Mutfak, banyo gibi mobilya üretimini genişletmiş olan firmamız üretim kapasiteleriyle sektörünün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bilgili ve bilinçli müşterilerinin her zaman üretici firmanın yardımcısı olduğuna inanıyor, ihtiyaç sahiplerini mağazamıza bekliyoruz.

Değerli müşterilerimiz biz www.tezgahmarketi.com olarak geçmişten bugüne kadar koymuş olduğumuz ilkelerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Kuruluşundan bu yana kendine özgü konsepti ve geniş ürün yelpazesiyle, Mutfak & Banyo tezgahı uygulama bölümünde çözüm ortağınız olarak hizmet veren www.tezgahmarketi.com artık yeni yerinde ve kendi alanında Türkiye’nin en büyük fabrikası olmak misyonuyla hizmetinizde.

FİRMAMIZIN İLKELERİ ve HİZMET ANLAYIŞI

Üstün kalite ve uzun ömürlü malzeme kullanımı,
Bilinçli ve uzman personel çalıştırılmasına önem verilmesi,
Gününde teslimat prensibinin benimsenmesi,
Müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla müşteri referanslarının artırılması,

Değerli müşterilerimiz. İdeal ve ilkeleri olmayan, müşteri referansına önem vermeyen, kalitesini ve kendisini tanıtamayan, müşterilerinin fikir ve düşünceleri ile kendi fikir ve düşüncesini birleştirmeyen, mesleğinin uzmanı olmayan, yeni araştırmalar ve geliştirmeler içerisinde bulunmayan firmaların başarılı olmayacağını düşündüğünüzü belirterek saygılar sunar ihtiyaç sahiplerini firmamıza bekleriz.